Make Your Next Memory

Events

Rockin the Paradise tribute band
-
at Rock & Brews
Rockin the Paradise

Tribute to Styx | 8pm & 10pm

The Heart of Rock & Roll
at Rock & Brews
The Heart of Rock & Roll

Tribute to Huey Lewis | 7pm & 9pm

Riding the Storm Out tribute band
at Rock & Brews
Riding the Storm Out

Tribute to REO Speedwagon | 7pm & 9pm

Coral Paradise tribute band
at Rock & Brews
Coral Paradise

Tribute to Jimmy Buffet | 7pm & 9pm

Nightly DJs

Visit Aces Bar or BAR BAR BAR where our resident DJs create a vibe you can dance to. Enjoy our lounge seating, drink crafted cocktails and play our bar top games.

Entertainment By Venue

Rock & Brews

10/1 DSB (Journey) / Tom Norman (After Dark) 

10/2 Chris Farmer (Brunch) / Fan Halen (Van Halen) / Michael SG (After Dark) 

10/3 Joei Fulco (Brunch) / Rock and Roll Band (Boston) 

10/4 Who Experience (The Who)

10/5 ToTo's Experience (TOTO)

10/6 These Handsome Devils

10/7 Lovedrive (Scorpions)

10/8 Led Zepagain (Led Zeppelin) / Charles Baker (After Dark) 

10/9 Charles Baker (Brunch) / Led Zepagain (Led Zeppelin) / David Gab (After Dark) 

10/10 Sawyer Auger (Brunch) / Fortunate Son (CCR) 

10/11 Best Shot (Pat Benatar)

10/12 Nerd Halen (Van Halen)

10/13 China Grove (Doobie Brothers) 

10/14 Devotional (Depeche Mode)

10/15 Rockin The Paradise (Styx) / Larry Rousseve (After Dark)

10/16 Brandon Wildish (Brunch) / Rockin The Paradise (Styx) / Chris Anderson (After Dark)

10/17 Morgan Mallory (Brunch) / The Heart of Rock and Roll (Huey Lewis)

10/18 Riding the Storm Out (REO Speedwagon)

10/19 Coral Paradise (Jimmy Buffet)

10/20 Turn the Page (Bob Seger)

10/21 40oz of Freedom (Sublime)

10/22 Bonfire (ACDC) / David Gab (After Dark)

10/23 Mark Castillon (Brunch) / Bonfire (ACDC) / Chris Anderson (After Dark)

10/24 Kim Martin (Brunch) / Fleetlook Back (Fleetwood Mac)

10/25 Urgent LA (Foreigner)

10/26 The Sheryl Crow Show (Sheryl Crow)

10/27 Birthday Death Bed (STP)

10/28 Ragdolls (Aerosmith)

10/29 Kissed Alive (KISS) / Sawyer Auger (After Dark)

10/30 Gilbert Bonilla (Brunch) / Blonde Ambition (Madonna)  / Gilbert Bonilla (After Dark) 

10/31 Sawyer Auger (Brunch) / Mr Crowley (Ozzy) 

Tukut Lounge

Sunday - Thursday | 7:30pm - 1am
Friday - Saturday | 7:30pm - 2am

 

At our Tukut Lounge, the following items are prohibited from 6pm - 2am:

  • Torn clothing
  • Baggy clothing
  • Plain white t-shirts
  • Hooded sweatshirts
  • Tank tops (Female spaghetti strap-type attire permitted)
  • Gym-type/athletic attire of any type (sweats, break-aways, etc.)
  • Jerseys or jersey-style shirts
  • Hats or headwear of any kind (hats, visors, ball caps, do-rags or bandanas etc.)

Schedule subject to change

10/1 FRESH

10/2 Soto Band / DJ Connect

10/3 Identity Crisis 

10/4 The Reel Band

10/5 Clave Dura / DJ Robby / Glenn Malcom (Salsa Instructor) 

10/6 Hollywood Blonde

10/7 Classic Rock Revolution

10/8 Los Mas Poderosos

10/9 Tre'sure / DJ Manny

10/10 Tre'sure   

10/11 The Reel Band

10/12 Sangre Nueva / DJ Ish / Glenn Malcom (Salsa Instructor)

10/13 FRESH

10/14 Totally Go Go's

10/15 Rockola

10/16 BIG / DJ Connect

10/17 David Paul Band

10/18 The Reel Band

10/19 Martin Cache & La Obsesion / DJ Super Robby / Glenn Malcom (Salsa Instructor)

10/20 Impulse Band

10/21 Disco Freaks

10/22 Orchestra Los Ibarra

10/23 Six Hot Live / DJ Connect

10/24 The Dudes

10/25 The Reel Band

10/26 Son Oeste / DJ Ish / Glenn Malcom (Salsa Instructor)

10/27 Thee Champagne Band

10/28 Aquarius 68

10/29 Los Garza'z

10/30 Best of Everything / DJ Connect

10/31 Best of Everything

    Chingon Kitchen

    Sunday – Thursday | 6pm – 10:45pm
    Friday – Saturday | 6pm – 1am

    schedule subject to change

    10/1 Fenix (Quartet)

    10/2 Fenix (Quartet)

    10/3 Rafi B Levy (Duo)

    10/4 We The Folk (Trio)

    10/5 Telenovela Soul (Trio)

    10/6 Smooth E

    10/7 RemiX (Trio)

    10/8 Mandy Castillo (From The Voice)

    10/9 Ostia (Trio)

    10/10 Quartet De La Dura (Quartet)

    10/11 We The Folk (Trio)

    10/12 Telenovela Soul (Trio)

    10/13 Sitarason (Trio)

    10/14 Rafi B Levy (Duo)

    10/15 Ostia (Trio)

    10/16 Ostia (Trio)

    10/17 Nonstop Band

    10/18 We The Folk (Trio)

    10/19 Telenovela Soul (Trio)

    10/20 Bua Caiman 

    10/21 RemiX (Trio)

    10/22 Fenix (Quartet)

    10/23 PENDING

    10/24 Quartet De La Dura (Quartet)

    10/25 Michael Batista (Duo)

    10/26 Melodia Versatil (Trio)

    10/27 Sitarason (Trio)

    10/28 Nova (Trio)

    10/29 Sangre Nueva 

    10/30 Sangre Nueva 

    10/31 Soul Sacrifice (Tribute to Santana) 

    No